Kasutamise kogemus Goji Cream

Seda lugu meiega jagas Annette välja Chartres. Ta ütleb umbes kogemusi kasutada Goji Cream ja näitab saadud tulemus.

Tere kõigile! Minu nimi on Annette. Ma elan Prantsusmaal — riigis ilusad naised. Ja ma ise ka tahtsin võimalikult kaua püsida arvatud need kõige ilusamad naised, aga vanus märku andnud. See on midagi, ja julgustas mind kogema suurepärast vahend naha Goji Cream. Minu lugu ei ole ainult selles, kuidas tahaks püsida noor ja kaunis. See on lugu sellest, kuidas ma jälle taas enesekindlust ja enam tõrjuma ise meestele!

Nüüd olen juba veidi üle viiekümne, ja kui olla täpsem — viiskümmend kolm. Elu mul juhtus nii, et ma täiesti ulatas ennast kõigepealt koolis, ja siis töö. Ma olen kohutav careerist! Töötan ma juriidilises valdkonnas: pidev töötlemine, rikutud närvid ja stress — tulemus on ilmne, kusjuures, sõna otseses mõttes. Ja kuigi kujund mul on alati olnud sale, sellepärast, et kõik need pinged on minu nägu, tal ei ole vastanud. Ma siis varem vanuses: kortsud, ringid silmade all, kaelas ka need "rõngad Venus". Ja kui ma seda märkasin, siis kohe sain aru, miks mind väldivad mehed — ma vaatan jube väsinud ja vana. Loomulikult, mu enesehinnang langes koos kiire kiirusega — ma ei teadnud, mida teha ja kuidas uuesti tunda end noorusliku ja kadedus.

Kust see kõik algas: minu toimetulek vanadus

Kui aus olla, siis minu esimene mõte oli pöörduda süstid botox või kirurg. Tähendab seda mulle võimaldasid. Aga see on ju nii jube! Ja keegi ei saa tagada 100% edu. Ma ikka istusin ja mõtlesin, ja äkki mu nägu "veepinnale" või ma näen välja, nagu silicon nukk. Arstide ma olen alati kartnud, nii idee kirurgilise või muu sekkumine oli minuga kiiresti ära visata.

Pärast seda hakkasin osta palju anti vananemist kreemid, salvid, toonikud ja muude vahenditega. Ma käisin massaaž, asus meditatsiooni ja julges oma nõelravi. Kõik lootis, et arvu vähenemine stressi ja elu teadlike skin care aitab mul saada tagasi oma nooruslik. Kokkuvõttes olen kulutanud palju raha ja ei saanud küll mingit märgatavat tulemust. Neli kuud on kogu selle epic mu käed hakkasid langema. Ma olen juba valmis oli pandud, ja juba algusest vaadata voldikud kirurgia kliinikutes.

Et vaadata noorematel paar nädalat? Kas see on realistlik?

Pakend Goji Cream

Teavet koor koos marjadega Goji leidsin juhuslikult ühe sotsiaalseid võrgustikke. Kõige rohkem tundus mulle, et lugu on naised, kes temast rääkis, oli väga sarnane mu enda. Fotosid "enne" ja "pärast" on olnud väga kõnekas — naine on tõesti noorem. Tema kasutamise kogemus Goji Cream väga mind inspireeris! Ma kohe tellisin vahend. Pealegi, hind Goji Cream alates Hendel's Garden — see on palju vähem kulu, tegevuse ja kõik muu, mida ma juba proovinud.

Saadud tulemus on eemal Goji Cream

Kasutamine Goji Cream algas minuga, kui kauaoodatud pakk kreemi. Ma olen kõik teinud juhiseid: kustutatud nahka, tekitatud koor ja hakkas ootama jääb. Hommikul ma märkasin, et jume on paranenud ja kadus koorimine. Nädal minu poorid olid üsna märkamatu, jah, ja mõned punased laigud ka kuhugi kadunud. See on kasutamise kogemus Goji Cream tore tõstis mulle tuju!

Ma jätkuvalt kasutada Goji Cream öösel, t. päeval olen ma pidevalt kuhugi ruttan ja koor mul ei ole aega. Veel nädal märkasin, et kortsud on hakanud silutud. Ja mul on neid oli palju ja vahel kulmude ja huulte nurkades, ja valdkonnas silma. Nad on kuidagi muutunud vähem sügavad ja mitte nii märgatav. Mõned kolleegid tööl hakkas? lekuulamistel, ei ole muutunud, kas ma nautida mingil moes nüüd kosmeetika.

Lõpuks, kui esimene purk koor lõppes, ma nägin end uuest küljest. Ma näeks välja värskendava, puhanud. Kortse justkui ei olnud! Isegi kaelal nad kuhugi kadunud. Aga just kael reedab vanust. Mul jäi väga rahule oma kogemusi kasutada Goji Creamja kavatsen korrata. Pluss, mulle meeldib see tekstuur ja kuidas ta kaitseb mind päike. Ma olen kindel, et ta päästab mind mitte ainult vananemise, kuid pigmendilaikude, t. ma palju aega veedan õues.

Kasutamise kogemus Goji Cream, enne ja pärast

Enesekindlus tuli tagasi. Ma kohe tahtsin korrastada oma garderoobi minna kuhugi jalutada, isegi kuupäevad on lõpetanud unusta! Nüüd ma ei pea valima restoranid hämar valgustus, et varju ei olnud näha kortse. Ma märgatav emboldened, muutunud enesekindlamaks ja kerge suhtlemises vastassugupoolega. Just pärast edukat kogemust kasutada Goji Cream ma leidsin endas julgust kohtuda mehega, kes mulle juba ammu meeldinud. Nüüd me kohtume ja mõtlemine pulmas!

Ja kuigi meid tõi ei näokreem, kuid just kasutamine Goji Cream aitas mind et vaadata noorematel ja taas usaldust. Ja enesekindel naine iga mees tahab teada, uskuge mind! Olla ilus igas vanuses — see on reaalne! Minu kogemus Goji Cream — otsene tõend. Ja muide, kortsud nagu kadunud, nii et rohkem ja ei tulnudki. Mingit botox sellise tulemuse sulle ei anna. Ja siin ja koosseis looduslik ja ei ole kohutav kord ei ole vaja. Õnne :)