Arvustused Goji Cream

 • Kerli
  Ma olen juba ammu vaatas reklaami ja kommentaare Goji Cream alates hendel's garden. Otsustasin proovida paar kuud tagasi. Tulemus on suurepärane! Eriti sügavad kortsud kaelal ja silmade nurkades on praktiliselt kadunud. Kreem on piisavalt aega, et väga hea. Saab mustamine õhuke kiht vahendit tarbib säästlikult, ning tulemus on märgatav peaaegu kohe.
 • Laura
  Ostetud goji cream koos emaga, et proovida koos. Mulle 40 aastat, aga emal on 62. Nii et siin on, mul on nüüd näonaha sametine ja sile, aga minu ema on läinud korts kulmude vahel. Kohe välimus on muutunud! Kreem töötab 100%!
 • Kristjan
  Ostis naisele goji cream meie pulma-aastapäeva. Kõik kartis, et ta solvunud, et ma selle leian vana. Kuid tulemus kreemi märkasin isegi mina!!! Nii et ühtegi kuritegu küsimus. Nüüd on ta patune asi mõelnud, ei osta, kas ja ise purki. Tahan oma ilu nagu midagi vastama! Üldiselt, ärge muretsege ja osta. Mõelge meeste arvamus — arvamus sõltumatu ekspert!
 • Katrin
  Võttis hiljuti Goji Cream, üritasin kõigepealt päev kanda, ja teine kord õhtul. Jah, jume on paranenud, hakkasid kortsud on silutud nendes kohtades, kus nahk on eriti kuivatatud. Ainult koor tuleb kasutada enne magamaminekut. Siis ta imenduda jõuab, ja ei ole vaja hommikul viitsinud enne, kui meik. Kuigi mu sõbranna, kui ka hakanud seda kasutama, plekid eriti hommikuti, et nahk on päikese eest ei kuiv. Noh mul on siis nahk on õline, nii et ma mustamine enne magamaminekut.
 • Janek
  On selge, et igasugu kreeme ja vedelikud kasutavad peamiselt naised. Kuid juhtus nii, et ma olin juba nelikümmend aastat hakkas hoolitsema oma välimuse. Au mulle see ei tee, aga ma olen terve elu suitsetanud. Ja selle tõttu isik sai vaadata mingi vana, inetu. Loobuda ma viskasin, aga vaata et välimuse teha — see on arusaamatu. Küsis, kas lapsele, et jah, võib-olla on mingeid vahendeid või protseduurile. Ta on mulle seda Goji Cream soovitatakse, näitas tulemusi enne ja pärast. Noh ostsin. Ja kuigi ma eriti selle asjaolu ei küünla, kreemi kasutan iga päev enne magamaminekut. Ja tõesti on muutunud nooremaks. Kuidagi sai värske, jume terveks saanud. Soovitan!
Arvustused Goji Cream
4.1
11