Darsonval kortsude jaoks - kuidas näo jaoks kodus korralikult kasutada

Kortsud ilmuvad näole mitmel põhjusel. Esimesed neist on epidermise dehüdratsiooni või mikrotraumade tagajärg: niiskuse kadumise või hüaluroonhappe vähenemise korral kuivab sarvkiht ja moodustab peene kortsu, millega Darsonval hakkama saab. Miimiliste moodustumine võtab kauem aega: kui lihaskiud on pingutatud, hakkavad fibroblastid tööle. Aga kui lihased pärast pinget naasevad algsesse olekusse, siis fibroblastid aja jooksul deformeeruvad ja moodustavad nahakortsud.

Vanusega väheneb raamistikuna toimivate kollageenkiudude süntees. Hävitamisel kaotab naha turgori, "vajub". See on ühendatud lihaskiudude nõrgenemise ja deformatsiooniga - ovaal kaotab oma definitsiooni, näol, lõual ja kaelal moodustuvad voldid.

Kui protsessi kuidagi ei takistata, ilmnevad ja kinnistuvad vanusega seotud muutused varem. Kortsudest on võimatu täielikult vabaneda, kuid nende varajast moodustumist on täiesti võimalik vältida.

Kuidas Darsonvali tehnika näol töötab

Darsonvaliseerimine on füsioterapeutiline protseduur, mis põhineb elektriimpulsi mõjul.Spetsiaalne seade - Darsonval, tekitab kõrge sagedusega nõrku voolusid.Viimastel on tugev stimuleeriv toime:

Näonaha darsonvaliseerimine
 • esiteks suurendavad voolud mikrotsirkulatsiooni, parandades seeläbi naha toitumist;
 • darsonval kõrvaldab veresoonte spasmid ja parandab veenide väljavoolu. Ja koos sellega paraneb lümfidrenaaž, mis võimaldab teil ödeemist lahti saada;
 • nõrga vooluga kokkupuude suurendab dermise turgorit ja aitab suurendada nahakihi tihedust;
 • darsonval leevendab ka lihaskiudude spasme ja need põhjustavad naha sügavate kortsude moodustumist;
 • elektrivool soodustab naha taastumist.

Darsonvaliseerimist kasutatakse mitte ainult kosmetoloogias noorendamiseks, vaid ka nahahaiguste, neuralgia, osteokondroosi, troofiliste haavandite ravis.

Kortsude jaoks (noorendamine)

Kas darsonval aitab kortsude vastu, sõltub naha üldisest seisundist ja moodustiste tüübist. Seadet kasutatakse sügavate ja peenete kortsude silumiseks. Voolude mõju ei ole siiski hetkeline: voltimise eemaldamiseks peate läbima vähemalt 1 kursuse. Vool mõjutab nahka kaudselt: dermis mikrotsirkulatsiooni parandamine stimuleerib intensiivset kollageeni tootmist. Parima tulemuse saavutamiseks võite ühendada spetsiaalsed kollageenimaskid ja kreemid.

Hea vereringe korral jäävad dermisesse rohkem hügroskoopseid aineid, näiteks hüaluroonhapet. Naha kõrge niisutamine kõrvaldab väikesed epidermise kortsud.

Mõju sügavatele kortsudele, eriti miimilistele kortsudele, seletatakse nõrkade kõrgsageduslike voolude võimega leevendada veresoonte ja lihaskiudude spasme.Kui viimased on lõdvestunud, kaob kortsu säilitav pidev pinge. Kahjuks pole fibroblastid sel juhul täielikult taastatud, kuid omandavad originaalile lähedase konfiguratsiooni.

Teisel lõual ovaalne lift

See ebameeldiv moodustumine toimub kahel peamisel põhjusel:

 • rasva kogunemine - rasvkoe ladestub lihtsalt lõua alla, kuni see moodustab raske topeltvoldi. Sellisel juhul ei anna darsonvaliseerimine praktiliselt tulemust, kuna elektrivool ei mõjuta rasvarakke. Nad juhivad voolu väga halvasti ja on seetõttu nõrgalt löögi suhtes tundlikud. Vastavalt on sel viisil topeltlõugast võimatu lahti saada;
 • lõtvumine - kollageeni- ja elastiinikiudude vähenemisega kaotab nahk oma tugevuse ja elastsuse. Selle tagajärjel vajub nahk gravitatsiooni mõjul sellises kohas nagu lõua all kiiresti. Ja see kehtib ka pärisnaha ja rasvkoe kohta. Darsonval stimuleerib kollageeni tootmist ja paksendab naha pealmist kihti. See vähendab lõtvumist ja topeltlõug kaob või muutub märgatavalt väiksemaks.

Lõua pingutamiseks on soovitatav kombineerida Darsonvali toime selliste harjutustega nagu huulte venitamine, liigeste suurenemine.

Darsoval'i vastunäidustused ja kõrvaltoimed

Vaatamata protseduuri ohutusele ei ole see alati kohaldatav. Kortsudevastase seadme kasutamist takistavad mitmed vastunäidustused:

 • raseduse ajal on selline stimulatsioon kasutu. Hormonaalsete muutuste mõjul muutub nahk palju lõdvemaks ega saa elastseks enne, kui naisorganism normaliseerub;
 • vastuvõtlikkus allergiatele - see viitab tundlikkusele naha mehaaniliste ja termiliste mõjude suhtes. Sellisel juhul muutub darsonval tugevaks ärritavaks;
 • vastunäidustuseks on lahtised haavapinnad, kriimustused, mitmesugused põletikud, samuti nahahaigused ägenemise ajal;
 • onkoloogias on darsonvaliseerimine keelatud;
 • kõik vere halva hüübimisega seotud haigused on vastunäidustused;
 • südame-veresoonkonna vaevused või täpsemalt need, mis mõjutavad seinte seisundit. Kui kapillaaride haprus on näiteks liiga kõrge, on võimatu vooluga tegutseda, kuna see viib veresoonte hävitamiseni.

Isegi nõrk elektrivool ärritab nahka.Seetõttu on pärast protseduuri sageli mõned kõrvaltoimed:

 • epidermise punetus ja kerge põletik - kaob vähem kui ühe päevaga;
 • kipitus, tuimus;
 • kuumuse tunne - tekib veresoonte aktiivsest tööst;
 • laigud nahal.

Kui punetus muutub ärrituseks ja turseks, kui pärast protseduuri ilmnevad lööbed, peatatakse darsonvaliseerimine.

Kuidas õigesti erinevatele aladele kandideerida

Darsonvalil on mitu manust, mida kasutatakse erinevatel eesmärkidel. Impulsside sagedust ja võimsust reguleeritakse teatud piirides. See võimaldab seadet kasutada silmaümbruse kortsude vastu sama tõhusalt kui topeltlõugast vabanemiseks.

Kortsude ja voldikute eemaldamiseks, näo ovaali pingutamiseks kasutatakse mittekontaktset tehnikat. Düüsiga elektrood ei puutu nahka ja selle mõju suurendab sädelahenduse ilmumine.

Otsmik

Kortsud ja voldid tekivad siin pideva lihaspinge tõttu, seega on protseduuri esimene ülesanne spasmide leevendamine. Kuidas kasutada darsonvali otsmikul kahjustuste eemaldamiseks:

 1. Kortsude silumiseks kasutatakse seenekujulist düüsi läbimõõduga 2 cm.
 2. Siluge kortsud otsaesise keskelt külgedele. Selle suuna dikteerib lümfidrenaaži suund.
 3. Löögijõud on maksimumile lähemal. Massaaž kestab mitte rohkem kui 7 minutit.
 4. Lõpeta protseduur ringjate silitusliigutustega. Samal ajal muudetakse võimsust.

Silmade ümbrus (silmalaud)

Kuidas kasutada darsonvali silmaümbruse kortsude eemaldamiseks:

 1. Protseduuriks kasutatakse kroonlehe kujulist kinnitust.
 2. Darsonvaliseerimine algab madalaima võimsusvooluga. Silmalaugude nahk on väga õhuke ja õrn ning tugevat toimet pole vaja.
 3. Aja jooksul kohaneb nahk impulssidega, seetõttu suureneb pärast 5-10 seanssi silmalaugude vool.
 4. Massaaž algab ülemisest silmalau juurest: nahk silutakse silma sisenurgast välimiseni. Alumise silmalau silumine viiakse läbi vastupidises suunas: välimisest sisenurgani.
 5. Liikumised on aeglased, täpsed, protseduuri kestus on 3-5 minutit.

Nasolaabilised voldid

Seda moodustist peetakse jätkusuutlikuks.Voldikute välimus on tingitud gravitatsioonist ja naha lõtvumisest ning kollageeniraami deformatsioonist selles piirkonnas.Lisaks on miimilised lihased siin väga aktiivsed ja töötavad pidevalt:

 1. Kokkupuuteks kasutatakse maksimaalset voolu: nasolabiaalsed voldid on stabiilsed ja nahk selles kohas on tundetu.
 2. Protseduuri jaoks kasutatakse kas punktkinnitust - kortsud või seen - voldid.
 3. Massaaž algab nina keskosast, silub kortsu ise ja liigub seejärel üles templidesse. Seega stimuleerib Darsonval lihaskiudude lõdvestumist ja kiirendab põskedel kollageeni raamistiku rekonstrueerimist.
 4. Protseduur kestab vähemalt 10 minutit. Sügavate voltidega võib periood olla pikem.

Mida varem algab nasolabiaalsete voldikute darsonvaliseerimine, seda parem on tulemus ja seda kauem.

Kui tihti saate protseduuri teha ja kui kaua kasutada (kasutada)

Darsonvaliseerimise kulg võtab keskmiselt 20–25 protseduuri. Massaaži tehakse iga päev või ülepäeviti, sõltuvalt naha tundlikkusest. Seanss kestab 15–20 minutit.Darsonvaliseerimist on soovitatav korrata mitte rohkem kui üks kord 3-4 kuu jooksul.

Kui seade on isiklikus kasutuses, on põhikursuste vahel võimalik teha 1-2 korda nädalas elektrimassaaži. Seansi kestus peaks olema minimaalne - kuni 5-7 minutit. Sellisel juhul kestab peaprotseduuri mõju kauem.

Kortsude ennetamine

Naha vananemise ja kortsude tekke vältimiseks pole tugev kokkupuude vajalik. Kuidas Darsonvali kasutada ennetuslikel eesmärkidel:

 1. Kasutatakse ainult kontakttehnikat.Masseerimisel sobib otsik tihedalt naha vastu, kuid ilma surveta. Sellisel juhul on praegune tugevus väiksem kui kontaktivaba massaaži korral.
 2. Tehakse darsonvaliseerimine, liikudes mööda massaažijooni keskelt perifeeriasse. Külgliikumist pole vaja.
 3. Kursus sisaldab vähem protseduure - 10-15.
 4. Seansi aeg ei ületa 10 minutit.

Protseduuri läbiviimine kodus

Darsonvali toodetakse mitte ainult meditsiiniliste protseduuride jaoks mõeldud massiivsete seadmete kujul, vaid ka palju ligipääsetavamas mobiilses vormis. Viimaseid saab eraviisiliselt osta ja kodus kasutada. Oluline on ainult mõista, millist seadet on vaja ja milline neist on parem valida. Sellisel juhul ei erine kasutuseeskirjad palju ilusalongis järgitutest:

 1. Enne darsonvaliseerimist valmistatakse nahk ette: puhastatakse, kuivatatakse põhjalikult paberrätiku või salvrätikuga. Niiskust ei tohiks olla.
 2. Kontaktpinnad - düüsid, töödeldud alkoholi või muu desinfektsioonivahendiga.
 3. Seadmel on valitud vajalik võimsus, düüs on paigaldatud.
 4. Tehakse massaaži. Sõltuvalt eesmärgist kasutatakse erinevaid protseduure. Erinevate tsoonide töötlemisel on hädavajalik, et ühelt piirkonnalt teisele liikumisel muudetaks vajadusel impulsi võimsust ja düüsi.
 5. Darsonvaliseerimine viiakse lõpule kaela lümfidrenaaži massaažiga - lõugast rangluudeni. Seega paraneb lümfidrenaaž.
 6. Pärast protseduuri määritakse nahk niisutajaga.

Pärast darsonvaliseerimist ärge kasutage alkoholitoonuseid ja tinktuure.

Kosmeetiku näpunäited

Maksimaalse efekti saavutamiseks peate järgima mõnda soovitust:

 • enne seadme ostmist peaksite tutvuma kõigi saadaolevate mudelitega ja konsulteerima spetsialistiga. Koduseks kasutamiseks pole vaja osta liiga võimsat seadet;
 • peate järgima darsonvali kasutamise reegleid. Pöörake erilist tähelepanu piirangutele;
 • kursustel on vaja rakendada elektromassaaži, jälgides sagedust. Juhuslik massaaž pole kasulik;
 • darsonval on kombineeritud teiste vananemisvastaste tehnoloogiatega.

Efekti tugevdamiseks protseduuri ajal võite kasutada spetsiaalseid kontaktgeele.Kuid neid soovitatakse kasutada ainult sügavate kortsude ja voldikute korral.

Järeldus

 1. Darsonvaliseerimine on eriliik stimuleeriv massaaž, mida tehakse väikese võimsusega elektrivooluga.
 2. Protseduuri kasutatakse nii naha noorendamiseks kui ka mitmesuguste haiguste raviks.
 3. Darsonvaliseerimise seade on komplekteeritud manustega. Need siluvad tõhusalt kortse erinevatel näo osadel: otsmikul, silmade ümber, suu ümber.
 4. Darsonvali kasutatakse nii kortsudest vabanemiseks kui ka nende väljanägemise vältimiseks.
 5. Elektromassaaži protseduuri saab läbi viia iseseisvalt kodus. Sellisel juhul tasub kinni pidada spetsialistide soovitustest.